Сортирай по: Час на заминаване   Цена

София / Несебър - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 00:01
  • Час на пристигане: 06:28
  • Общо време път: 6 часа 27 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

33лв Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър - Несебър - Несебър

София / Несебър - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 15:40
  • Общо време път: 7 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

33лв Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър

София / Несебър - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 16:24
  • Общо време път: 6 часа 24 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

33лв Еднопосочен

София - Пазарджик - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър - Несебър - Несебър

София / Несебър - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 6 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

33лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър

София / Несебър - Виж подробно разписание Виж карта

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 19:25
  • Общо време път: 7 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

35лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър

София / Несебър - Виж подробно разписание Виж карта

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

30лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър

София / Несебър - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:35
  • Общо време път: 6 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

33лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Сортирай по: Час на заминаване   Цена