Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Айдемир / Бяла, Русенско - Виж подробно разписание Виж карта

  • Биомет
  • Час на заминаване: 00:08
  • Час на пристигане: 02:50
  • Общо време път: 2 часа 42 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айдемир - Зафирово - Богданци - Търновци, Силистренско - Тутракан - Нова Черна - Сливо поле - Русе - Бяла, Русенско

Айдемир / Бяла, Русенско - Виж подробно разписание Виж карта

  • Етап
  • Час на заминаване: 00:38
  • Час на пристигане: 03:20
  • Общо време път: 2 часа 42 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айдемир - Зафирово - Богданци - Търновци, Силистренско - Тутракан - Нова Черна - Сливо поле - Русе - Бяла, Русенско

Айдемир / Бяла, Русенско - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 06:48
  • Час на пристигане: 09:20
  • Общо време път: 2 часа 32 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айдемир - Зафирово - Богданци - Търновци, Силистренско - Тутракан - Нова Черна - Сливо поле - Русе - Бяла, Русенско

Айдемир / Бяла, Русенско - Виж подробно разписание Виж карта

  • Етап
  • Час на заминаване: 08:38
  • Час на пристигане: 11:10
  • Общо време път: 2 часа 32 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айдемир - Зафирово - Богданци - Търновци, Силистренско - Тутракан - Нова Черна - Сливо поле - Русе - Бяла, Русенско
Сортирай по: Час на заминаване   Цена