Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Алтимир / Козлодуй - Виж подробно разписание Виж карта

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 10:15
  • Час на пристигане: 10:50
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Алтимир - Козлодуй

Алтимир / Козлодуй - Виж подробно разписание Виж карта

  • СКОРПИО - 05
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Алтимир - Козлодуй

Алтимир / Козлодуй - Виж подробно разписание Виж карта

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 16:15
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Алтимир - Козлодуй

Алтимир / Козлодуй - Виж подробно разписание Виж карта

  • Лори транс 2010
  • Час на заминаване: 16:55
  • Час на пристигане: 17:47
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Алтимир - Липница - Крушовица, Врачанско - Софрониево - Хърлец - Козлодуй

Алтимир / Козлодуй - Виж подробно разписание Виж карта

  • СКОРПИО - 05
  • Час на заминаване: 17:05
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Алтимир - Козлодуй

Алтимир / Козлодуй - Виж подробно разписание Виж карта

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 20:15
  • Час на пристигане: 21:00
  • Общо време път: 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Алтимир - Козлодуй
Сортирай по: Час на заминаване   Цена