Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Алтимир / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 05:15
  • Час на пристигане: 08:00
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Алтимир - Враца - София

Алтимир / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • ОРХИ ДЕН
  • Час на заминаване: 05:30
  • Час на пристигане: 08:10
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Алтимир - Враца - София

Алтимир / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • СКОРПИО - 05
  • Час на заминаване: 06:00
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Алтимир - Враца - София

Алтимир / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 07:45
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 2 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Алтимир - Враца - София

Алтимир / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 08:45
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

13лв Еднопосочен

Алтимир - Враца - София

Алтимир / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • СКОРПИО - 05
  • Час на заминаване: 15:45
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Алтимир - Враца - София

Алтимир / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 16:45
  • Час на пристигане: 19:20
  • Общо време път: 2 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Алтимир - Враца - София
Сортирай по: Час на заминаване   Цена