Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Баня (Благоевградско) / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 05:38
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 3 часа 2 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня (Благоевградско) - Банско - Разлог - Симитли - Благоевград - Дупница - София

Баня (Благоевградско) / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 06:46
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 3 часа 6 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня (Благоевградско) - Банско - Разлог - Симитли - Благоевград - София

Баня (Благоевградско) / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 2 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня (Благоевградско) - Банско - Разлог - Предела - Благоевград - София

Баня (Благоевградско) / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Транс Пирин
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:49
  • Общо време път: 2 часа 49 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня (Благоевградско) - Банско - Разлог - София
Сортирай по: Час на заминаване   Цена