Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Банско / Гърмен - Виж подробно разписание Виж карта

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 18:19
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 1 часа 21 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Гоце Делчев - Дъбница - Гърмен

Банско / Гърмен - Виж подробно разписание Виж карта

  • Картранс
  • Час на заминаване: 18:32
  • Час на пристигане: 19:44
  • Общо време път: 1 часа 12 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Добринище - Гоце Делчев - Гърмен

Банско / Гърмен - Виж подробно разписание Виж карта

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 19:03
  • Час на пристигане: 20:23
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Гоце Делчев - Дъбница - Гърмен