Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Картранс
  • Час на заминаване: 04:58
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 2 часа 47 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - Благоевград - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 05:37
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 2 часа 51 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - Благоевград - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 05:45
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 2 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - Симитли - Благоевград - Дупница - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 05:54
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 2 часа 29 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Благоевград - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:40
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 2 часа 29 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Благоевград - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 06:57
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 2 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - Симитли - Благоевград - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Попов
  • Час на заминаване: 06:59
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 3 часа 11 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - Благоевград - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 07:01
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 2 часа 42 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - Предела - Благоевград - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Динамо
  • Час на заминаване: 08:33
  • Час на пристигане: 11:07
  • Общо време път: 2 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Благоевград - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 09:20
  • Час на пристигане: 11:56
  • Общо време път: 2 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 10:43
  • Час на пристигане: 13:24
  • Общо време път: 2 часа 41 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - Благоевград - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Транс Пирин
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:33
  • Общо време път: 3 часа 33 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - Симитли - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Соня
  • Час на заминаване: 12:51
  • Час на пристигане: 15:52
  • Общо време път: 3 часа 1 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - Симитли - Благоевград - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Картранс
  • Час на заминаване: 13:09
  • Час на пристигане: 15:48
  • Общо време път: 2 часа 39 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Благоевград - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 18:20
  • Общо време път: 3 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

16лв Еднопосочен

Банско - Разлог - Предела - Благоевград - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Транс Пирин
  • Час на заминаване: 15:16
  • Час на пристигане: 17:49
  • Общо време път: 2 часа 33 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ювкони Ивкони
  • Час на заминаване: 15:42
  • Час на пристигане: 18:49
  • Общо време път: 3 часа 7 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - Предела - Симитли - Благоевград - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 16:27
  • Час на пристигане: 19:33
  • Общо време път: 3 часа 6 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - Градево - Симитли - Благоевград - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Соня
  • Час на заминаване: 17:23
  • Час на пристигане: 20:29
  • Общо време път: 3 часа 6 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - Благоевград - София

Банско / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Соня
  • Час на заминаване: 17:50
  • Час на пристигане: 21:25
  • Общо време път: 3 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - Предела - Симитли - Благоевград - София
Сортирай по: Час на заминаване   Цена