Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Банско / Пазарджик - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 06:54
  • Час на пристигане: 09:32
  • Общо време път: 2 часа 38 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - Якоруда - Велинград - Пазарджик

Банско / Пазарджик - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 10:30
  • Общо време път: 3 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Разлог - Баня (Благоевградско) - Белица (Благоевградско) - Якоруда - Юндола - Велинград - Пазарджик

Банско / Пазарджик - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 11:04
  • Общо време път: 2 часа 46 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Банско - Велинград - Пазарджик