Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Бачково / Златоград - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 13:05
  • Час на пристигане: 16:40
  • Общо време път: 3 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бачково - Нареченски бани - Хвойна - Чепеларе - Смолян - Мадан - Златоград

Бачково / Златоград - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 14:05
  • Час на пристигане: 17:40
  • Общо време път: 3 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бачково - Нареченски бани - Хвойна - Чепеларе - Смолян - Мадан - Златоград

Бачково / Златоград - Виж подробно разписание Виж карта

  • ЕТ "Иво Топчиев"
  • Час на заминаване: 14:35
  • Час на пристигане: 18:15
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бачково - Нареченски бани - Хвойна - Чепеларе - Пампорово - Смолян - Устово (Смолян) - Мадан - Златоград

Бачково / Златоград - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 20:05
  • Час на пристигане: 23:10
  • Общо време път: 3 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бачково - Нареченски бани - Хвойна - Чепеларе - Смолян - Мадан - Златоград
Сортирай по: Час на заминаване   Цена