Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Асеновград / Черноочене - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 09:45
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Черноочене

Асеновград / Черноочене - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 10:25
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Черноочене

Асеновград / Черноочене - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 11:25
  • Час на пристигане: 12:45
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Черноочене

Асеновград / Черноочене - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 12:25
  • Час на пристигане: 13:45
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Черноочене

Асеновград / Черноочене - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 13:25
  • Час на пристигане: 14:45
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Черноочене

Асеновград / Черноочене - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 14:25
  • Час на пристигане: 15:45
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Черноочене

Асеновград / Черноочене - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 15:25
  • Час на пристигане: 16:45
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Черноочене

Асеновград / Черноочене - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 16:25
  • Час на пристигане: 17:45
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Черноочене

Асеновград / Черноочене - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 17:25
  • Час на пристигане: 18:45
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Черноочене

Асеновград / Черноочене - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 18:25
  • Час на пристигане: 19:45
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Черноочене
Сортирай по: Час на заминаване   Цена