Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Асеновград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Емилия 98
  • Час на заминаване: 07:55
  • Час на пристигане: 10:20
  • Общо време път: 2 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - София

Асеновград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 08:40
  • Час на пристигане: 11:00
  • Общо време път: 2 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив - София

Асеновград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив - София

Асеновград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 12:10
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 2 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив - София

Асеновград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 14:40
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 2 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив - София

Асеновград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Емилия 98
  • Час на заминаване: 15:40
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 2 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив - София

Асеновград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ели рос
  • Час на заминаване: 17:40
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив - София
Сортирай по: Час на заминаване   Цена