Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 08:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 08:35
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 08:40
  • Час на пристигане: 09:05
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 09:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 09:55
  • Час на пристигане: 10:20
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 10:10
  • Час на пристигане: 10:35
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 10:15
  • Час на пристигане: 10:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 11:35
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 11:35
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 11:15
  • Час на пристигане: 11:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 11:20
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 12:10
  • Час на пристигане: 12:35
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 12:15
  • Час на пристигане: 12:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 13:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 13:10
  • Час на пристигане: 13:35
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 13:15
  • Час на пристигане: 13:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 14:10
  • Час на пристигане: 14:35
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 14:40
  • Час на пристигане: 15:05
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 15:10
  • Час на пристигане: 15:35
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Емилия 98
  • Час на заминаване: 15:10
  • Час на пристигане: 15:35
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Емилия 98
  • Час на заминаване: 15:40
  • Час на пристигане: 16:05
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 16:10
  • Час на пристигане: 16:35
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 16:15
  • Час на пристигане: 16:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 17:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 17:10
  • Час на пристигане: 17:35
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 17:15
  • Час на пристигане: 17:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ели рос
  • Час на заминаване: 17:40
  • Час на пристигане: 18:05
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Емилия 98
  • Час на заминаване: 18:10
  • Час на пристигане: 18:35
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 18:15
  • Час на пристигане: 18:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Емилия 98
  • Час на заминаване: 19:10
  • Час на пристигане: 19:35
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 19:15
  • Час на пристигане: 19:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив

Асеновград / Пловдив - Виж подробно разписание Виж карта

  • Емилия 98
  • Час на заминаване: 20:10
  • Час на пристигане: 20:35
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Асеновград - Пловдив
Сортирай по: Час на заминаване   Цена