Сортирай по: Час на заминаване   Цена

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 06:16
  • Час на пристигане: 06:31
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 07:16
  • Час на пристигане: 07:31
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 08:16
  • Час на пристигане: 08:31
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:46
  • Час на пристигане: 09:01
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 09:16
  • Час на пристигане: 09:31
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 10:16
  • Час на пристигане: 10:31
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:16
  • Час на пристигане: 11:31
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 12:16
  • Час на пристигане: 12:31
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 13:16
  • Час на пристигане: 13:31
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 14:16
  • Час на пристигане: 14:31
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:16
  • Час на пристигане: 15:31
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 16:16
  • Час на пристигане: 16:31
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:16
  • Час на пристигане: 17:31
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 18:16
  • Час на пристигане: 18:31
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 19:16
  • Час на пристигане: 19:31
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 20:16
  • Час на пристигане: 20:31
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре

9-и километър / Говедаре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 21:16
  • Час на пристигане: 21:31
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

9-и километър - Цалапица - Говедаре
Сортирай по: Час на заминаване   Цена