Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Белене / Никопол - Виж подробно разписание Виж карта

  • ДА 2 ЕООД
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 09:30
  • Общо време път: 1 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Белене - Бяла вода - Лозица - Любеново - Въбел - Никопол

Белене / Никопол - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 14:13
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 1 часа 17 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Белене - Бяла вода - Лозица - Любеново - Въбел - Никопол

Белене / Никопол - Виж подробно разписание Виж карта

  • ДА 2 ЕООД
  • Час на заминаване: 16:10
  • Час на пристигане: 17:15
  • Общо време път: 1 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Белене - Бяла вода - Лозица - Любеново - Въбел - Никопол