Белене / София - прекачване - София / Сливен Виж карта

Белене / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Белене - Ореш - Стежерово - Българене - Обнова - Плевен - Долни Дъбник - Радомирци - Луковит - Петревене - Румянцево - Златна Панега - Ябланица - Правец - София

София / Сливен - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 16:50
  • Общо време път: 4 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен
Белене / София - прекачване - София / Сливен Виж карта

Белене / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Белене - Ореш - Стежерово - Българене - Обнова - Плевен - Долни Дъбник - Радомирци - Луковит - Петревене - Румянцево - Златна Панега - Ябланица - Правец - София

София / Сливен - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 13:30
  • Час на пристигане: 17:55
  • Общо време път: 4 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Сливен
Белене / София - прекачване - София / Сливен Виж карта

Белене / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Белене - Ореш - Стежерово - Българене - Обнова - Плевен - Долни Дъбник - Радомирци - Луковит - Петревене - Румянцево - Златна Панега - Ябланица - Правец - София

София / Сливен - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 4 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Чирпан - Сливен
Белене / София - прекачване - София / Сливен Виж карта

Белене / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Белене - Ореш - Стежерово - Българене - Обнова - Плевен - Долни Дъбник - Радомирци - Луковит - Петревене - Румянцево - Златна Панега - Ябланица - Правец - София

София / Сливен - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:55
  • Общо време път: 4 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора - Сливен
Белене / София - прекачване - София / Сливен Виж карта

Белене / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Белене - Ореш - Стежерово - Българене - Обнова - Плевен - Долни Дъбник - Радомирци - Луковит - Петревене - Румянцево - Златна Панега - Ябланица - Правец - София

София / Сливен - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 20:20
  • Общо време път: 4 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора - Сливен
Белене / София - прекачване - София / Сливен Виж карта

Белене / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Белене - Ореш - Стежерово - Българене - Обнова - Плевен - Долни Дъбник - Радомирци - Луковит - Петревене - Румянцево - Златна Панега - Ябланица - Правец - София

София / Сливен - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 21:20
  • Общо време път: 4 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора - Сливен
Белене / София - прекачване - София / Сливен Виж карта

Белене / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Белене - Ореш - Стежерово - Българене - Обнова - Плевен - Долни Дъбник - Радомирци - Луковит - Петревене - Румянцево - Златна Панега - Ябланица - Правец - София

София / Сливен - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:45
  • Общо време път: 4 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора - Сливен
Белене / София - прекачване - София / Сливен Виж карта

Белене / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Белене - Ореш - Стежерово - Българене - Обнова - Плевен - Долни Дъбник - Радомирци - Луковит - Петревене - Румянцево - Златна Панега - Ябланица - Правец - София

София / Сливен - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 00:35
  • Общо време път: 4 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен