Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 08:26
  • Час на пристигане: 09:18
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 08:56
  • Час на пристигане: 09:48
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 09:26
  • Час на пристигане: 10:18
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 09:56
  • Час на пристигане: 10:48
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 10:26
  • Час на пристигане: 11:18
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 11:26
  • Час на пристигане: 12:18
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 11:56
  • Час на пристигане: 12:48
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 12:26
  • Час на пристигане: 13:18
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 13:26
  • Час на пристигане: 14:18
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • М-бус
  • Час на заминаване: 14:26
  • Час на пристигане: 15:18
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • Бургасбус
  • Час на заминаване: 15:26
  • Час на пристигане: 16:18
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • М-бус
  • Час на заминаване: 16:26
  • Час на пристигане: 17:18
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • М-бус
  • Час на заминаване: 17:26
  • Час на пристигане: 18:18
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • Бургасбус
  • Час на заминаване: 18:26
  • Час на пристигане: 19:18
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • М-бус
  • Час на заминаване: 19:26
  • Час на пристигане: 20:18
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • М-бус
  • Час на заминаване: 20:06
  • Час на пристигане: 20:58
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово

Баня / Сарафово - Виж подробно разписание Виж карта

  • М-бус
  • Час на заминаване: 20:26
  • Час на пристигане: 21:18
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Слънчев бряг - Ахелой - Поморие - Сарафово
Сортирай по: Час на заминаване   Цена