Баня / Казанлък - прекачване - Казанлък / Стара Загора Виж карта

Баня / Казанлък - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Калофер - Павел баня - Казанлък

Казанлък / Стара Загора - Виж подробно разписание

  • Юркеден
  • Час на заминаване: 14:10
  • Час на пристигане: 14:50
  • Общо време път: 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Казанлък - Стара Загора
Баня / Казанлък - прекачване - Казанлък / Стара Загора Виж карта

Баня / Казанлък - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Калофер - Павел баня - Казанлък

Казанлък / Стара Загора - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 15:10
  • Общо време път: 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Казанлък - Стара Загора
Баня / Казанлък - прекачване - Казанлък / Стара Загора Виж карта

Баня / Казанлък - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Калофер - Павел баня - Казанлък

Казанлък / Стара Загора - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Казанлък - Стара Загора
Баня / Казанлък - прекачване - Казанлък / Стара Загора Виж карта

Баня / Казанлък - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Калофер - Павел баня - Казанлък

Казанлък / Стара Загора - Виж подробно разписание

  • Сърнела
  • Час на заминаване: 15:10
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Казанлък - Стара Загора
Баня / Казанлък - прекачване - Казанлък / Стара Загора Виж карта

Баня / Казанлък - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Калофер - Павел баня - Казанлък

Казанлък / Стара Загора - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 16:10
  • Общо време път: 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Казанлък - Стара Загора
Баня / Казанлък - прекачване - Казанлък / Стара Загора Виж карта

Баня / Казанлък - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Калофер - Павел баня - Казанлък

Казанлък / Стара Загора - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Казанлък - Стара Загора
Баня / Казанлък - прекачване - Казанлък / Стара Загора Виж карта

Баня / Казанлък - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Калофер - Павел баня - Казанлък

Казанлък / Стара Загора - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 17:10
  • Общо време път: 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Казанлък - Стара Загора
Баня / Казанлък - прекачване - Казанлък / Стара Загора Виж карта

Баня / Казанлък - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Калофер - Павел баня - Казанлък

Казанлък / Стара Загора - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Казанлък - Стара Загора
Баня / Казанлък - прекачване - Казанлък / Стара Загора Виж карта

Баня / Казанлък - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Калофер - Павел баня - Казанлък

Казанлък / Стара Загора - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 17:05
  • Час на пристигане: 17:45
  • Общо време път: 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Казанлък - Стара Загора
Баня / Казанлък - прекачване - Казанлък / Стара Загора Виж карта

Баня / Казанлък - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Калофер - Павел баня - Казанлък

Казанлък / Стара Загора - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Казанлък - Стара Загора
Баня / Казанлък - прекачване - Казанлък / Стара Загора Виж карта

Баня / Казанлък - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Калофер - Павел баня - Казанлък

Казанлък / Стара Загора - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Казанлък - Стара Загора
Баня / Казанлък - прекачване - Казанлък / Стара Загора Виж карта

Баня / Казанлък - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Калофер - Павел баня - Казанлък

Казанлък / Стара Загора - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 18:20
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Казанлък - Стара Загора
Баня / Казанлък - прекачване - Казанлък / Стара Загора Виж карта

Баня / Казанлък - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Калофер - Павел баня - Казанлък

Казанлък / Стара Загора - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Казанлък - Стара Загора
Баня / Казанлък - прекачване - Казанлък / Стара Загора Виж карта

Баня / Казанлък - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Калофер - Павел баня - Казанлък

Казанлък / Стара Загора - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Казанлък - Стара Загора
Баня / Казанлък - прекачване - Казанлък / Стара Загора Виж карта

Баня / Казанлък - Виж подробно разписание

  • Кумакс
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Баня - Калофер - Павел баня - Казанлък

Казанлък / Стара Загора - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Казанлък - Стара Загора