Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Антон / Чавдар - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 13:45
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица - Челопеч - Чавдар

Антон / Чавдар - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 15:45
  • Час на пристигане: 16:20
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица - Челопеч - Чавдар

Антон / Чавдар - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 17:20
  • Час на пристигане: 17:45
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица - Челопеч - Чавдар

Антон / Чавдар - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 18:10
  • Час на пристигане: 18:37
  • Общо време път: 27 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица - Челопеч - Чавдар
Сортирай по: Час на заминаване   Цена