Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Антон / Мирково - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 05:45
  • Час на пристигане: 06:15
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица - Челопеч - Мирково

Антон / Мирково - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 07:00
  • Час на пристигане: 07:39
  • Общо време път: 39 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица - Челопеч - Мирково

Антон / Мирково - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 09:22
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица - Челопеч - Мирково

Антон / Мирково - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 13:45
  • Час на пристигане: 14:15
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица - Челопеч - Чавдар - Мирково

Антон / Мирково - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 15:45
  • Час на пристигане: 16:25
  • Общо време път: 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица - Челопеч - Чавдар - Мирково

Антон / Мирково - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 17:20
  • Час на пристигане: 17:50
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица - Челопеч - Чавдар - Мирково

Антон / Мирково - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 18:10
  • Час на пристигане: 18:42
  • Общо време път: 32 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица - Челопеч - Чавдар - Мирково
Сортирай по: Час на заминаване   Цена