Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Антон / Златица - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 05:45
  • Час на пристигане: 05:57
  • Общо време път: 12 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица

Антон / Златица - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 07:00
  • Час на пристигане: 07:17
  • Общо време път: 17 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица

Антон / Златица - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 09:02
  • Общо време път: 32 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица

Антон / Златица - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 13:45
  • Час на пристигане: 13:57
  • Общо време път: 12 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица

Антон / Златица - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 15:45
  • Час на пристигане: 16:05
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица

Антон / Златица - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 17:20
  • Час на пристигане: 17:32
  • Общо време път: 12 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица

Антон / Златица - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 18:10
  • Час на пристигане: 18:24
  • Общо време път: 14 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица
Сортирай по: Час на заминаване   Цена