Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Антон / Саранци - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 05:45
  • Час на пристигане: 06:47
  • Общо време път: 1 часа 2 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица - Челопеч - Мирково - Долно Камарци - Саранци

Антон / Саранци - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 07:00
  • Час на пристигане: 08:11
  • Общо време път: 1 часа 11 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица - Челопеч - Мирково - Долно Камарци - Саранци

Антон / Саранци - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 09:53
  • Общо време път: 1 часа 23 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица - Челопеч - Мирково - Долно Камарци - Саранци

Антон / Саранци - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 13:45
  • Час на пристигане: 14:47
  • Общо време път: 1 часа 2 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица - Челопеч - Чавдар - Мирково - Долно Камарци - Саранци

Антон / Саранци - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 15:45
  • Час на пристигане: 16:57
  • Общо време път: 1 часа 12 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп - Златица - Челопеч - Чавдар - Мирково - Долно Камарци - Саранци
Сортирай по: Час на заминаване   Цена