Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Антон / Пирдоп - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 05:45
  • Час на пристигане: 05:50
  • Общо време път: 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп

Антон / Пирдоп - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 07:00
  • Час на пристигане: 07:05
  • Общо време път: 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп

Антон / Пирдоп - Виж подробно разписание Виж карта

  • Кастел
  • Час на заминаване: 07:16
  • Час на пристигане: 07:23
  • Общо време път: 7 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп

Антон / Пирдоп - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 08:50
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп

Антон / Пирдоп - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 12:10
  • Час на пристигане: 12:13
  • Общо време път: 3 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп

Антон / Пирдоп - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 13:45
  • Час на пристигане: 13:50
  • Общо време път: 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп

Антон / Пирдоп - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 15:45
  • Час на пристигане: 15:55
  • Общо време път: 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп

Антон / Пирдоп - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 17:20
  • Час на пристигане: 17:25
  • Общо време път: 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп

Антон / Пирдоп - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:04
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 6 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп

Антон / Пирдоп - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ангкор
  • Час на заминаване: 18:10
  • Час на пристигане: 18:13
  • Общо време път: 3 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Антон - Пирдоп
Сортирай по: Час на заминаване   Цена