Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Ахелой / Пазарджик - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 06:40
  • Час на пристигане: 11:50
  • Общо време път: 5 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ахелой - Поморие - Бургас - Стара Загора - Пазарджик

Ахелой / Пазарджик - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 5 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ахелой - Поморие - Бургас - Стара Загора - Пазарджик

Ахелой / Пазарджик - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ахелой - Поморие - Бургас - Сливен - Нова Загора - Стара Загора - Пазарджик

Ахелой / Пазарджик - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 21:30
  • Час на пристигане: 02:55
  • Общо време път: 5 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ахелой - Поморие - Бургас - Айтос - Карнобат - Сливен - Нова Загора - Стара Загора - Пловдив - Пазарджик

Ахелой / Пазарджик - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 23:00
  • Час на пристигане: 04:25
  • Общо време път: 5 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ахелой - Поморие - Бургас - Айтос - Карнобат - Сливен - Нова Загора - Стара Загора - Пловдив - Пазарджик
Сортирай по: Час на заминаване   Цена