Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Ахелой / Карнобат - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 13:24
  • Общо време път: 54 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ахелой - Поморие - Карнобат

Ахелой / Карнобат - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 21:30
  • Час на пристигане: 23:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ахелой - Поморие - Бургас - Айтос - Карнобат

Ахелой / Карнобат - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 23:00
  • Час на пристигане: 00:45
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ахелой - Поморие - Бургас - Айтос - Карнобат