Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Айтос / Сунгурларе - Виж подробно разписание Виж карта

  • Изолда
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 08:34
  • Общо време път: 1 часа 9 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Карнобат - Сунгурларе

Айтос / Сунгурларе - Виж подробно разписание Виж карта

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 14:25
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 1 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Карнобат - Сунгурларе

Айтос / Сунгурларе - Виж подробно разписание Виж карта

  • Вас Гер
  • Час на заминаване: 15:25
  • Час на пристигане: 16:45
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Карнобат - Сунгурларе