Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Айтос / Слънчев бряг - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 06:40
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър - Несебър - Несебър - Слънчев бряг

Айтос / Слънчев бряг - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър - Слънчев бряг

Айтос / Слънчев бряг - Виж подробно разписание Виж карта

  • КаратС
  • Час на заминаване: 18:05
  • Час на пристигане: 19:45
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас - Поморие - Несебър - Слънчев бряг