Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Айтос / Севлиево - Виж подробно разписание Виж карта

  • М-бус
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 11:57
  • Общо време път: 4 часа 32 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Карнобат - Сливен - Казанлък - Габрово - Севлиево

Айтос / Севлиево - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:25
  • Час на пристигане: 18:52
  • Общо време път: 4 часа 27 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Карнобат - Сливен - Казанлък - Габрово - Севлиево

Айтос / Севлиево - Виж подробно разписание Виж карта

  • Импорт Експорт 2000
  • Час на заминаване: 15:25
  • Час на пристигане: 19:52
  • Общо време път: 4 часа 27 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Карнобат - Сливен - Казанлък - Габрово - Севлиево