Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Айтос / Нова Загора - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 00:25
  • Час на пристигане: 02:20
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Карнобат - Сливен - Нова Загора

Айтос / Нова Загора - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:25
  • Час на пристигане: 03:20
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Карнобат - Сливен - Нова Загора

Айтос / Нова Загора - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 06:25
  • Час на пристигане: 08:20
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Карнобат - Сливен - Нова Загора

Айтос / Нова Загора - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 15:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Сливен - Нова Загора

Айтос / Нова Загора - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:25
  • Час на пристигане: 18:55
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Карнобат - Сливен - Нова Загора

Айтос / Нова Загора - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 22:55
  • Час на пристигане: 00:50
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Карнобат - Сливен - Нова Загора
Сортирай по: Час на заминаване   Цена