Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 07:00
  • Час на пристигане: 09:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бургасбус
  • Час на заминаване: 07:30
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бургасбус
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 10:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бойдеви
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Сърнела
  • Час на заминаване: 10:50
  • Час на пристигане: 13:00
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Медилин
  • Час на заминаване: 11:20
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Кристал
  • Час на заминаване: 11:40
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:40
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 07:00
  • Час на пристигане: 09:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бургасбус
  • Час на заминаване: 07:30
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бургасбус
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 10:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бойдеви
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Сърнела
  • Час на заминаване: 10:50
  • Час на пристигане: 13:00
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Медилин
  • Час на заминаване: 11:20
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Кристал
  • Час на заминаване: 11:40
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:00
  • Час на пристигане: 05:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бургасбус
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 10:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бойдеви
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Сърнела
  • Час на заминаване: 10:50
  • Час на пристигане: 13:00
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Медилин
  • Час на заминаване: 11:20
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Кристал
  • Час на заминаване: 11:40
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бойдеви
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Сърнела
  • Час на заминаване: 10:50
  • Час на пристигане: 13:00
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Медилин
  • Час на заминаване: 11:20
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Кристал
  • Час на заминаване: 11:40
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Сърнела
  • Час на заминаване: 10:50
  • Час на пристигане: 13:00
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Медилин
  • Час на заминаване: 11:20
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Кристал
  • Час на заминаване: 11:40
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Раси
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Сърнела
  • Час на заминаване: 10:50
  • Час на пристигане: 13:00
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Медилин
  • Час на заминаване: 11:20
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Кристал
  • Час на заминаване: 11:40
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Омуртаг транс
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:25
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Автобустранс
  • Час на заминаване: 10:45
  • Час на пристигане: 11:10
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Медилин
  • Час на заминаване: 11:20
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Автобустранс
  • Час на заминаване: 10:45
  • Час на пристигане: 11:10
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Кристал
  • Час на заминаване: 11:40
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Автобустранс
  • Час на заминаване: 10:45
  • Час на пристигане: 11:10
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Автобустранс
  • Час на заминаване: 10:45
  • Час на пристигане: 11:10
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Автобустранс
  • Час на заминаване: 10:45
  • Час на пристигане: 11:10
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Автобустранс
  • Час на заминаване: 10:45
  • Час на пристигане: 11:10
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Автобустранс
  • Час на заминаване: 10:45
  • Час на пристигане: 11:10
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Автобустранс
  • Час на заминаване: 10:45
  • Час на пристигане: 11:10
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Автобустранс
  • Час на заминаване: 10:45
  • Час на пристигане: 11:10
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Автобустранс
  • Час на заминаване: 10:45
  • Час на пристигане: 11:10
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Автобустранс
  • Час на заминаване: 10:45
  • Час на пристигане: 11:10
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Автобустранс
  • Час на заминаване: 10:45
  • Час на пристигане: 11:10
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Автобустранс
  • Час на заминаване: 10:45
  • Час на пристигане: 11:10
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Автобустранс
  • Час на заминаване: 10:45
  • Час на пристигане: 11:10
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Алекс ОК
  • Час на заминаване: 10:55
  • Час на пристигане: 11:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Медилин
  • Час на заминаване: 11:20
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Алекс ОК
  • Час на заминаване: 10:55
  • Час на пристигане: 11:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Кристал
  • Час на заминаване: 11:40
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Алекс ОК
  • Час на заминаване: 10:55
  • Час на пристигане: 11:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Алекс ОК
  • Час на заминаване: 10:55
  • Час на пристигане: 11:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Алекс ОК
  • Час на заминаване: 10:55
  • Час на пристигане: 11:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Алекс ОК
  • Час на заминаване: 10:55
  • Час на пристигане: 11:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Алекс ОК
  • Час на заминаване: 10:55
  • Час на пристигане: 11:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Алекс ОК
  • Час на заминаване: 10:55
  • Час на пристигане: 11:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Алекс ОК
  • Час на заминаване: 10:55
  • Час на пристигане: 11:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Алекс ОК
  • Час на заминаване: 10:55
  • Час на пристигане: 11:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Алекс ОК
  • Час на заминаване: 10:55
  • Час на пристигане: 11:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Алекс ОК
  • Час на заминаване: 10:55
  • Час на пристигане: 11:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Алекс ОК
  • Час на заминаване: 10:55
  • Час на пристигане: 11:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Алекс ОК
  • Час на заминаване: 10:55
  • Час на пристигане: 11:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Искра 98
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Искра 98
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Искра 98
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Искра 98
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Искра 98
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Искра 98
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Искра 98
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Искра 98
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Искра 98
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Искра 98
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Искра 98
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Искра 98
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 11:55
  • Час на пристигане: 12:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 11:55
  • Час на пристигане: 12:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 11:55
  • Час на пристигане: 12:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 11:55
  • Час на пристигане: 12:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 11:55
  • Час на пристигане: 12:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 11:55
  • Час на пристигане: 12:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 11:55
  • Час на пристигане: 12:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 11:55
  • Час на пристигане: 12:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 11:55
  • Час на пристигане: 12:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 11:55
  • Час на пристигане: 12:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 11:55
  • Час на пристигане: 12:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Диачи
  • Час на заминаване: 12:05
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Диачи
  • Час на заминаване: 12:05
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Диачи
  • Час на заминаване: 12:05
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Диачи
  • Час на заминаване: 12:05
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Диачи
  • Час на заминаване: 12:05
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Диачи
  • Час на заминаване: 12:05
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Диачи
  • Час на заминаване: 12:05
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Диачи
  • Час на заминаване: 12:05
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Диачи
  • Час на заминаване: 12:05
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Диачи
  • Час на заминаване: 12:05
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Диачи
  • Час на заминаване: 12:05
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 12:50
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 12:50
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 12:50
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 12:50
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 12:50
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 12:50
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 12:50
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 12:50
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 12:50
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 12:50
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 13:40
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 13:40
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 13:40
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 13:40
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 13:40
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 13:40
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 13:40
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 13:40
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 13:40
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • РИК
  • Час на заминаване: 13:40
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Вас Гер
  • Час на заминаване: 13:55
  • Час на пристигане: 14:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Вас Гер
  • Час на заминаване: 13:55
  • Час на пристигане: 14:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Вас Гер
  • Час на заминаване: 13:55
  • Час на пристигане: 14:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Вас Гер
  • Час на заминаване: 13:55
  • Час на пристигане: 14:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Вас Гер
  • Час на заминаване: 13:55
  • Час на пристигане: 14:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Вас Гер
  • Час на заминаване: 13:55
  • Час на пристигане: 14:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Вас Гер
  • Час на заминаване: 13:55
  • Час на пристигане: 14:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Вас Гер
  • Час на заминаване: 13:55
  • Час на пристигане: 14:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Вас Гер
  • Час на заминаване: 13:55
  • Час на пристигане: 14:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:31
  • Час на пристигане: 14:55
  • Общо време път: 24 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:31
  • Час на пристигане: 14:55
  • Общо време път: 24 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:31
  • Час на пристигане: 14:55
  • Общо време път: 24 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:31
  • Час на пристигане: 14:55
  • Общо време път: 24 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:31
  • Час на пристигане: 14:55
  • Общо време път: 24 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:31
  • Час на пристигане: 14:55
  • Общо време път: 24 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:31
  • Час на пристигане: 14:55
  • Общо време път: 24 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:31
  • Час на пристигане: 14:55
  • Общо време път: 24 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:31
  • Час на пристигане: 14:55
  • Общо време път: 24 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 15:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 15:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 15:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Баня - Иракли - Обзор - Бяла - Горица - Рудник - Старо Оряхово - Камчия - Приселци - Аспарухово - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 15:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 15:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 15:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 15:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 15:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Изолда
  • Час на заминаване: 16:40
  • Час на пристигане: 17:05
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Изолда
  • Час на заминаване: 16:40
  • Час на пристигане: 17:05
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Изолда
  • Час на заминаване: 16:40
  • Час на пристигане: 17:05
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Изолда
  • Час на заминаване: 16:40
  • Час на пристигане: 17:05
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • Изолда
  • Час на заминаване: 16:40
  • Час на пристигане: 17:05
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 16:55
  • Час на пристигане: 17:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 16:55
  • Час на пристигане: 17:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 16:55
  • Час на пристигане: 17:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 16:55
  • Час на пристигане: 17:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 16:55
  • Час на пристигане: 17:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 17:15
  • Час на пристигане: 17:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 17:15
  • Час на пристигане: 17:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 17:15
  • Час на пристигане: 17:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 17:51
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 19 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 17:51
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 19 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 17:55
  • Час на пристигане: 18:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 17:55
  • Час на пристигане: 18:15
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 18:05
  • Час на пристигане: 18:25
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 18:05
  • Час на пристигане: 18:25
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна
Айтос / Бургас - прекачване - Бургас / Варна Виж карта

Айтос / Бургас - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 19:15
  • Час на пристигане: 19:35
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Айтос - Бургас

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Виктори 13
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна