Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Абланица, Ловешко / Правец - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 04:45
  • Час на пристигане: 06:00
  • Общо време път: 1 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Абланица, Ловешко - Ябланица - Правец

Абланица, Ловешко / Правец - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:10
  • Час на пристигане: 06:15
  • Общо време път: 1 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Абланица, Ловешко - Микре - Български Извор - Боаза - Брестница - Ябланица - Правец

Абланица, Ловешко / Правец - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 09:15
  • Час на пристигане: 10:20
  • Общо време път: 1 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Абланица, Ловешко - Микре - Български Извор - Боаза - Малка Брестница - Ябланица - Правец

Абланица, Ловешко / Правец - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:50
  • Час на пристигане: 12:00
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Абланица, Ловешко - Ябланица - Правец

Абланица, Ловешко / Правец - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 12:45
  • Общо време път: 1 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Абланица, Ловешко - Ябланица - Правец

Абланица, Ловешко / Правец - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 16:45
  • Общо време път: 1 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Абланица, Ловешко - Ябланица - Правец

Абланица, Ловешко / Правец - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:35
  • Час на пристигане: 18:45
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Абланица, Ловешко - Микре - Български Извор - Боаза - Малка Брестница - Ябланица - Правец

Абланица, Ловешко / Правец - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:10
  • Час на пристигане: 19:15
  • Общо време път: 1 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Абланица, Ловешко - Микре - Български Извор - Боаза - Малка Брестница - Ябланица - Правец

Абланица, Ловешко / Правец - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 19:25
  • Час на пристигане: 20:32
  • Общо време път: 1 часа 7 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Абланица, Ловешко - Микре - Български Извор - Боаза - Ябланица - Правец

Абланица, Ловешко / Правец - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 19:30
  • Час на пристигане: 20:45
  • Общо време път: 1 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Абланица, Ловешко - Ябланица - Правец

Абланица, Ловешко / Правец - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 22:30
  • Час на пристигане: 23:45
  • Общо време път: 1 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Абланица, Ловешко - Ябланица - Правец
Сортирай по: Час на заминаване   Цена