Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Абланица, Ловешко / Омуртаг - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 10:55
  • Общо време път: 2 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново - Антоново - Омуртаг

Абланица, Ловешко / Омуртаг - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 12:15
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново - Омуртаг

Абланица, Ловешко / Омуртаг - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 14:50
  • Общо време път: 2 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново - Омуртаг

Абланица, Ловешко / Омуртаг - Виж подробно разписание Виж карта „Гореща оферта“

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 18:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново - Омуртаг

Абланица, Ловешко / Омуртаг - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново - Омуртаг
Сортирай по: Час на заминаване   Цена